ALİBEYSPOR’DAN BAŞAKŞEHİRSPOR’A TRANSFER… - Alibeyspor

ALİBEYSPOR’DAN BAŞAKŞEHİRSPOR’A TRANSFER…

Silivri Alibeyspor Kulübü genç yetenekleri ile adeta göz kamaştırıyor. Geçtiğimiz günlerde bayan futbolcularından birisini Galatasaray SK transfer etmiş ve isminden oldukça söz ettirmişti. Bu seferde Alibeyspor U-13 takımında mücadele eden takım kaptanı Ahmet Şamil Salman ve İbrahim Kapkaç (2002) İstanbul Başakşehir Spor’un altyapı seçmelerinde ilk 2’ye girerek kabul edildi. Alibeyspor Kulübü Antrenörlerinden Nursal Bilir sosyal medya aracılığı ile haklı gururlarını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Alibeyspor Kulübü Başkanı Ali Tonta altyapıya ne kadar önem verdiklerini belirtmiş ve gençlerin spor ahlakı ile gelişmelerinin gerektiğini açıklamıştı.

Nursal Bilir Hoca açıklamasında şunları belirtti;

“Silivri Alibey Spor Kulübümüzde U-13 Yaş Katagorisinde oynayan ;  Takım Kaptanımız , Ahmet Şamil Salman ile İbrahim Kaptaç (2002), 28.05.2015 Perşembe Günü İstanbul Balatta yapılan , İst. Başakşehir Spor seçmelerinde , kendi yaş gruplarında seçilen 2.kişi olmuşlardır. Kulübümüzden katılan 2 oyuncumuzun başarısını kutluyor…Emeği geçen alt yapı Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu İbrahim Eğin ve Ben ; Nursal BİLİR olarak; oyuncularımızın spor (futbol) yaşantılarında başarılarının devamını diliyoruz.Bu arada, Kulübümüzün Başkanı Sayın ; Ali Tonta ve Ekibine ( Y.kurulu ) çocuklarımıza sağladıkları bu imkan ve takımsal güzelliklerinden dolayı Alt Yapı Hocaları olarak kendilerine, Takımım ve oyuncularım adına minnettar olduğumuzu arz ederiz. Önümüzdeki sezon , İstanbul Başakşehir Spor ( Spor Toto Süper Lig ) Alt Yapısında yer alacak oyuncularımızın ailelerine önemli görevler düşmekte olup , gereğini yapacaklarına inaniyoruz. Ayrıca ; Bizlere emeği geçen ve yardımda bulunan tüm dostlara, selam ve Saygılarımızı Sunarız.”dedi.


Bu haber 504 kez okunmuştur.     
Başkanımız
Başkanımızın Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
<<Haziran/2017>>
Haftanın Anketi
Web Sitemizi Beğendiniz mi?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim